Biosensoorsed treeningud

Biosensoorsed energiatreeningud arvestavad inimese kihiliselt jaotunud eri peentasanditest koosneva materjaalse ülesehitusega ning ei tegele ainult füüsilise tasandi reservsuse ja võimekuse arendamisega vaid lähenevad tulemuste saavutamisel kõigi inimese energiavahetusmehhanismide tervendamisest ja arendamisest.

 

Klubi peaspetsialistide poolt on välja töötatud unikaalne treeningsüsteem, mille tulemusena aktiveeruvad ulatuslikud organismi ja psüühika reservsete võimaluste arengu protsessid ning mis hakkavad arenema juba esimesest praktilisest õppusest alates. Ettevalmistuse tulemusena toimub inimese füüsilise keha ja psüühiliste sfääride sügav tervenemine, areneb vastupidavus, tasakaal, kiirus läbi keha paindlikkuse ja lõdvestuse ning samuti intuitsioon ja mälu, omandatakse igapäevased oskused eneseorganiseerimiseks ja enda eesmärkide teostamiseks.

Peamine erinevus paljudest enesearendamise praktikatest ja tavatrennidest on see, et tegevus toimub võitluskunstidele sarnaselt läbi jõu vaba voolamise füüsilise kehani peenkehadest ja ümbritsevast keskkonnast ning ei sooritata liigutusi pingutades enda eesmärgi nimel ja enda sisemisi jõuvarusid selleks kulutades vaid läbi kerguse ning kaasneva naudingutunde ennast väsitamata ja vigastamata. Tavatrennides arenevad lihased läbi nende pideva koormusliku vigastamise, mille kaitseks lihased end hakkavad tugevdama ja jäigemaks kasvatama. Biosensoorsetes trennides toimub see aga läbi kudede ja lihaste toonuse ja elujõu rohkenemise ning säilib ja areneb plastilisus, tundlikkus ning kogu organismi harmooniline energeetiline koostoimimine. See tagab intensiivse praktiseerimise perioodi (nt. tippspordist loobumise) järel inimese võimekuse ja aktiivsuse jätkumise ning ei too kaasa psüühilisi ja füüsilisi kokkuvarisemisi.


 

Biosensoorika baastreening+jõud

 

Treeningu kestvus on 1,5 h.


Füüsilise keha jõud ja liigutuste energeetika. Praktikad liikumiseks jõudu kaotamata ja jõu rohkendamiseks läbi liigutuste. Plastika, staatika ja dünaamika. Keharütmid ja vajalikud sisemised seisundid sisemiste reservide avamiseks. Füüsiliste lihaste energeetiliselt tasakaalustatud arendamine. Praeguste energeetiliste murdude tervendamine. Kodeerivatest infotasanditest väljahäälestumine ja kehamälu läbitöötamine. Kõigi energeetiliste struktuuride tundmaõppimine, süvatervendamine ja arendamine. Kanalid, energiakeskused, bioväljad ja meridiaanide kihid. Tervise ja elujõulisuse saavutamine. Tahtejõud. Sisemine tasakaal. Kehades olevate jääkpingete läbitöötamine ja lahustamine. Energeetilise pingevaba liikumise muutmine reflektoorseks keha võimeks, eesmärgiga suuta elada jõuvoos. Elujõu rohkendamine ja energiakehade potentsiaali kasvatamine ja arendamine. Enesetaastamine ja enesetervendamine. Treening arendab sirge rühi, ühtlaselt tugevad lihased ja vabastab kaela- ja seljaprobleemidest. Taastub loomupärane sügav hingamine mis tervendab südame- veresoonkonda ning samuti seedesüsteemi ja hingamissüsteemi. Tereveneb psüühika ja kasvab enesekindlus ja sooritusvõime igas eluvaldkonnas. Sobib igas eas inimestele, ei eelda varasemat praktikakogemust.

Vaata ajakava siit TALLINN PÄRNU TARTU

Biosensoorsed lihasvenitused ja seljatreening

 

Kestvus 1,5h.

 

Tunnid toimuvad rühmatreeningutena energoterapeudi juhendamisel. Lihaste painduvuse, toonuse ja tugevuse energeetiliselt tasakaalustatud arendamine. Tulemuseks on lihaste süvalõdvestuse kaudu erinevate kehapiirkondade pingetest ja kroonilistest valudest vabanemine. Kuna energeetiliselt tehtavad lihasvenitused aktiveerivad organisüsteemide meridiaane, kaasneb sellega organite ja organisüsteemide funktsioonide tervenemine ning inimese elujõu kasv. Sobib igas eas inimestele, ei eelda varasemat praktikakogemust.

Vaata ajakava siit TALLINN PÄRNU TARTU

Bioenergokorrektsioon ja enesetervendamise alused

 

Kestvus 1,5h.

 

Tunnid toimuvad rühmatreeningutena energoterapeudi juhendamisel. Liigeste tervendamine ja liigeste energiakeskuste energeetiliselt tasakaalustatud arendamine. 

Spetsiaalsed biosensoorsed komplekspraktikad liigeste energiakeskuste aktiveerimiseks ja seeläbi nende füüsiliseks tervendamiseks. Energiakanalite puhastamine ja aktiveerimine.

Luude-, liigeste- ja selgrootasandite väljade aktiveerimine ja tervendamine püsivate tulemuste saavutamiseks. Valude, põletikuliste protsesside ja ebamugavustunde muutmine normaalse seisundi ja tervenemiseni. Trennides tehtavad biosensoorsed komplekspraktikad aktiveerivad ja tervendavad kogu organismi terviklikult ja seeläbi tervenevad ka organid ja organisüsteemide funktsioonid, samuti immuunsüsteem ning suureneb elujõud ja aktiivsus. Sobib igas eas inimestele, ei eelda varasemat praktikakogemust.

Vaata ajakava siit TALLINN PÄRNU TARTU

Tervendav biosensoorne hingamine

 

Kestvus 1,5h.

 

Tunnid toimuvad rühmatreeningutena energoterapeudi juhendamisel.
Organismi energeetilisuse suurendamine spetsiaalsete hingamispraktikate omistamise ja bioenergoinformatsiooniliste protsesside aktiviseerumise arvel organismis ja psüühikas. Nende protsesside edukas omandamine viib sensoorse tundlikkuse järsule suurenemisele ja organismi enesetervenemismehhanismide sisselülitumiseni.

 • Hingamise kaks aspekti – füsioloogiline ja energeetiline. Energeetilise täitumise võimalused hingamise teel.

 • Taastavad biosensoorsed hingamispraktikad, mida kasutatakse ettevalmistumisel hilisemaks spetsiaalseks tegevuseks.

 • Tervendavad biosensoorsed hingamispraktikad, tervise taastamiseks või tugevdamiseks.

 • Arendavad biosensoorsed hingamispraktikad, pikaajaliseks sihipäraseks kasutamiseks eesmärgiga välja arendada uusi või tugevdada juba olemasolevaid võimeid.

 • Aktiveerivad biosensoorsed hingamispraktikad, erinevate võimete maksimaalsete effektide esilekutsumiseks minimaalse aja jooksul.

 • Tsüklilised biosensoorsed hingamispraktikad.

 • Tähelepanu kontsentratsiooni suurendamiseks kasutatavad hingamismeetodid.

 • Haiguste profülaktika, tervendamine ja noorendamine hingamise abiga.
  Sobib igas eas inimestele, ei eelda varasemat praktikakogemust.
  Vaata ajakava siit TALLINN PÄRNU TARTU

Biosensoorne jooks ja jõukõnd

 

Kestvus 1,5h.

 

Joostes või kõndides energeetiliste aktivatsiooniseisundite arendamine. Suuremahuliste täitumisprotsesside saavutamine. Enda voos elamise arendamine reflektoorselt harjumuspäraseks seisundiks. Spetsiaalsed hingamistehnikad jooksmisel ja käimisel. Organismi süvalõdvestumise ja seeläbi energeetilisuse, kiiruse ja vastupidavuse saavutamine. Täitumisprotsessid jooksmise ajal aktiveeruvad kiiremini kui tavategevuste juures, kuna suurem koormus tingib organismi energiasaamisemehhanismide ümberlülitumise sisemiste reservide kasutamiselt välistele energiavahetuse printsiipidele ümbritseva energeetilise keskkonnaga. Seeläbi arenevad inimese uued võimed ja avarduvad tema tegutsemise ja vastupidavuse võimaluste piirid. Sobib igas eas aktiivsetele inimestele ja ka sportlastele. Ei eelda varasemat praktikakogemust.

Vaata ajakava siit TALLINN PÄRNU TARTU

Vabastav biosensoorne tants

 

Kestvus 1,5h.

 

Vabastav tants aitab keha vaba liikumise läbi lahustada kehasse kogunenud jääkpingeid ning psühho-emotsionaalseid blokke ning komplekse. Läbi organismi eri tasandite aktiveerumise suureneb elujõud ja keha toodab heaoluks vajalikke rõõmuhormoone. Igati hea restart enda elule. Sobib igas eas inimestele, ei eelda varasemat praktikakogemust.

Vaata ajakava siit TALLINN PÄRNU TARTU

 

Energoplastika

 

Kestvus 1h

 

Spetsiaalne biosensoorsete protsesside tundmaõppimise ja arendamise treening plastilise liikumise vormis. Keha kõikide energeetiliste struktuuride blokeeringute läbitöötamine ja tervendamine ning arendamine. Me kutsume seda "substantsiooniliseks tantsuks". Seda ei saa sõnadega kirjeldada, seda saab kogeda ja nautida. Sobib igas eas inimestele, ei eelda varasemat praktikakogemust.

Vaata ajakava siit TALLINN PÄRNU TARTU

Tervendamine bioenergiaga

 

Kestvus 1,5h

 

Tunnid toimuvad rühmatreeningutena energoterapeudi juhendamisel.

Kõik osalejad teevad individuaalse tervisetestimise ning neile koostatakse spetsiaalne individuaalne tervendamise kava, mis sisaldab nii konkreetsele inimesele vajaminevaid bioaktiivseid preparaate füüsiliste tervisenähtude tervendamiseks ja organismi puhastamiseks kui ka spetsiaalset treeningkava organismi tugevdamiseks ning energiaravipraktikate kava.


Tundides tehtavad praktikad:

 • Organite ja organisüsteemide aktiveerimine ja energiaringlussüsteemi taastamine. Organite bioväljade puhastamine ja tervendamine.

 • Meridiaanidega ravimine.

 • Meridiaanide aktiveerimine, puhastamine ja tervendamine. Elujõu akumuleerimise praktikad. Täitumispraktikad.

 • Energiakanalitega ravimine.

 • Energiakanalite aktiveerimine, puhastamine ja tervendamine. Elujõu akumuleerimise praktikad kanalite kaudu. Täitumispraktikad.

 • Energiakeskuste kaudu organite ravimine.

 • Energiakeskuste aktiveerimine, puhastamine ja tervendamine. Elujõu akumuleerimise praktikad keskuste kaudu ning organite energiavahetusesüsteemi taastamine. Täitumispraktikad.

 • Organikeskuste tervendamine.

 • Liigesekeskuste tervendamine.

 • Bioväljade ja peenkehade tervendamine püsiva terviseseisundi tagamiseks.

 • Traumadejärgsed peenkehade nihete tervendamine.

 • Mittekontaktne bioenergeetiline massaaz.

 • Kehamälude muutmise spetsiaalsed praktikad keha liikuvuse ja painduvuse ning elujõulisuse taastamiseks.

 • Meridiaanide, kanalite ja keskuste aktiveerimise spetsiaalsed praktikad läbi füüsiliste venituste.

 • Organite ja organisüsteemide aktiveerimise spetsiaalsed praktikad läbi biosensoorsete venituste, koputuste, häälepraktikate ning hingamispraktikate.

 • Füüsilise keha jõu taastamine ja liigutuste energeetika. Praktikad liikumiseks jõudu kaotamata. Praktikad jõu rohkendamiseks läbi liigutuste.

 • Liigeste energiakeskuste blokeeringute avamine suurema jõu liikumiseks peenruumidest füüsilise kehani ja läbi selle enda elueesmärkidesse.

 • Plastika, staatika ja dünaamika. Keharütmid ja vajalikud sisemised seisundid sisemiste reservide avamiseks.

 • Füüsiliste lihaste energeetiliselt tasakaalustatud arendamine. Praeguste energeetiliste murdude tervendamine. Kodeerivatest infotasanditest väljahäälestumine ja nende läbitöötamine.

 • Kõigi energeetiliste struktuuride tundmaõppimine, süvatervendamine ja arendamine. Kanalid, energiakeskused, bioväljad ja meridiaanide kihid. Tervise ja elujõulisuse saavutamine.

 • Hingamispraktikad enesetaastamiseks ja enesetervendamiseks.

 • Tahtejõud. Sisemine tasakaal.

 • Kehades olevate jääkpingete läbitöötamine ja lahustamine. Energeetilise pingevaba liikumise muutmine reflektoorseks keha võimeks, eesmärgiga suuta elada elujõuvoos.

 • Hüpotalamuse ja kõigi ekstrasensoorsete tundeorganite tasakaalukas arendamine sisemise tasakaalu ja vaimsete võimete taastamiseks, tervendamiseks ja arendamiseks.

 • Elujõu rohkendamine ja energiakehade potentsiaali kasvatamine ja arendamine.

 • Energeetilise kaitse võime muutmine püsivaks seisundiks.

 • Enesetaastamine ja enesetervendamine.

 • Kehakaalu ja kehakuju muutmine soovitud suunas. Psüühiliste murdude läbitöötamine, kehamälude muutmine.

 • Toidu energeetika. Toidust elujõu akumuleerimise võime muutmine reflektoorseks.

 • Heli ja hääle energeetika. Rääkides energia loomine. Isiklik hääl.

 • Une energeetika, unes enesetervendamispraktikate kasutamine ja teadlik enesearengu jätkamine une ajal.

 • Praktikad.
  Vaata ajakava siit TALLINN PÄRNU TARTU

Jooga müstika ja energeetika

 

Kestvus 1,5h.

 

Kui sa oled ära tundnud, et jooga on sinu tee, aga sul on jäänud paljud küsimused vastuseta; sul on isiklikke müstilisi kogemusi mis on kirkamad kui kogu su ülejäänud elu; sa tunned, et oled jäänud enesearengus toppama ja tahad liikuda edasi; sa tunned, et vajad oma ellu muutuseid; sa vajad enesetervendamist mis pole teistel viisidel õnnestunud; sa tahad elada põnevat ja huvitavat ning imelist elu, siis JOOGA MÜSTIKA tunnid on just see „uks“ mida nüüd „avada“.


Tundides tehtavad müstilised jooga ja energiapraktikad:

 • Füüsiliste liigutuste energeetika.

 • Asanate plastika, staatika ja dünaamika. Keharütmid ja vajalikud sisemised seisundid.

 • Kõigi energeetiliste struktuuride tundmaõppimine, süvatervendamine ja arendamine. Kanalid, energiakeskused, bioväljad ja meridiaanide kihid.

 • Müstilised hingamistehnikad.

 • Tahtejõud. Sisemine tasakaal.

 • Hüpotalamuse ja kõigi ekstrasensoorsete tundeorganite tasakaalukas arendamine.

 • Müstiliste jõudude avamine ja rakendamine. Kundalini, hara ja meie tõeline olemus.

 • Kuju kaotamine, teadvuse muutunud seisundite aktiveerimise oskuse arendamine ning kehaväliste kogemuste teadlik, juhitud ja tasakaalustatud arendamine.

 • Elujõu rohkendamine ja energiakehade potentsiaali kasvatamine ja arendamine.

 • Enesetaastamine ja enesetervendamine.

 • Kehakaalu ja kehakuju muutmine soovitud suunas.

 • Toidu energeetika.

 • Heli ja hääle energeetika.

 • Isiklike müstiliste võimete avamine ja arendamine.
  Vaata ajakava siit TALLINN PÄRNU TARTU
Inimvõimete arendamise grupp

 

Kestvus 2,5h

 

Kui sa oled ära tundnud OMA TEE, oled valmis kohtuma JÕUGA ning oled valmis võtma vastutuse ENDA TÕELISE OLEMUSE avaldumiseks selles elus ja tahad hakata TÕELISELT ELAMA, siis tule ja arenda enda sisemised võimed täiesti igapäevasteks, nagu sul on täna võime kahel jalal seista, rääkida-lugeda-kirjutada või lennukit juhtida.

Liiga palju teadmisi ilma praktiliste oskusteta on nõrkus, liiga tugev keha ilma tugeva teadvuseta on purunev, tule ja ava enda täiuslikkus ja hiilgav vorm!


Tundides tehtavad praktikad:

 • Füüsilise keha jõud ja liigutuste energeetika. Praktikad liikumiseks jõudu kaotamata. Praktikad jõu rohkendamiseks läbi liigutuste.

 • Liigeste energiakeskuste blokeeringute avamine suurema jõu liikumiseks peenruumidest füüsilise kehani ja läbi selle enda elueesmärkidesse.

 • Plastika, staatika ja dünaamika. Keharütmid ja vajalikud sisemised seisundid sisemiste reservide avamiseks.

 • Füüsiliste lihaste energeetiliselt tasakaalustatud arendamine. Praeguste energeetiliste murdude tervendamine. Kodeerivatest infotasanditest väljahäälestumine ja nende läbitöötamine.

 • Kõigi energeetiliste struktuuride tundmaõppimine, süvatervendamine ja arendamine. Kanalid, energiakeskused, bioväljad ja meridiaanide kihid. Tervise ja elujõulisuse saavutamine.

 • Tavahingamise muutmine igapäevaseks energiahingamiseks ning selle viimine reflektoorsele tasemele. Müstilised hingamistehnikad energeetilise aktiivsuse väga kiireks kasvatamiseks või enesetaastamiseks ülisuure koormuse või kriitiliste momentide järel või ajal.

 • Tahtejõud. Sisemine tasakaal.

 • Kehades olevate jääkpingete läbitöötamine ja lahustamine. Energeetilise pingevaba liikumise muutmine reflektoorseks keha võimeks, eesmärgiga suuta elada jõuvoos.

 • Hüpotalamuse ja kõigi ekstrasensoorsete tundeorganite tasakaalukas arendamine.

 • Müstiliste jõudude avamine ja rakendamine. Kundalini, hara ja meie tõeline olemus.

 • Kuju kaotamine, teadvuse muutunud seisundite aktiveerimise kiire oskuse arendamine ning kehaväliste kogemuste teadlik, juhitud ja tasakaalustatud arendamine.

 • Elujõu rohkendamine ja energiakehade potentsiaali kasvatamine ja arendamine.

 • Telekineetiliste võimete muutmine reflektoorseks võimeks. Mõju avaldamise oskus igat liiki mateeriale. Energeetilise sensoorsuse ja energeetilise kaitse võime muutmine püsivaks seisundiks.

 • Enesetaastamine ja enesetervendamine.

 • Kehakaalu ja kehakuju muutmine soovitud suunas. Psüühiliste murdude läbitöötamine, kehamälude muutmine.

 • Toidu energeetika. Toidust elujõu akumuleerimise võime muutmine reflektoorseks.

 • Heli ja hääle energeetika. Rääkides energia loomine. Isiklik hääl.

 • Une energeetika ja teadlik enesearengu jätkamine une ajal.

 • Isiklike müstiliste võimete avamine ja arendamine.

 • Spetsiaalsed müstilised praktikad.
  Vaata ajakava siit TALLINN PÄRNU TARTU

Võitluskunstide energeetika

 

Kestvus 2,5hLihaste painduvuse, toonuse ja tugevuse energeetiliselt tasakaalustatud arendamine. Telekineetiliste võimete muutmine reflektoorseks võimeks. Mõju avaldamise oskus igat liiki mateeriale. Energeetilise sensoorsuse ja energeetilise kaitse võime muutmine püsivaks seisundiks. Kehades olevate jääkpingete läbitöötamine ja lahustamine. Energeetilise pingevaba liikumise muutmine reflektoorseks keha võimeks, eesmärgiga suuta elada jõuvoos.
Vaata ajakava siit TALLINN PÄRNU TARTU